Skok na obsah
[CNW:Counter] TOPlist

Komentáře k příspěvku
Změny pod kapotou aneb Bloxxy tunning


[ 1 ] Vložil: Martin - Techblog – 18.4.2004 22:10

Test

[ 2 ] Vložil: Jan Bien – [ WWW ] – 19.4.2004 13:35

Myslím, že největším problémem jsou regulární výrazy. Ale kde je přesně problém, to Ti bez znalosti Tvého řešení neřeknu.

[ 3 ] Vložil: Martin - Techblog – [ WWW ] – 19.4.2004 18:41

Díky, taky mě to napadlo už jsem ty nepoužívané ořezal, ale právě reg. výrazy používám (ve fci tuším getAutotitle) pro generování názvů stránek, takže se často používá, ale zkusím to trochu upravit.

[ 4 ] Vložil: pavelm – [ WWW ] – 19.4.2004 18:52

Přeji hodně úspěchů při tunningu. Už jsem zvědav na výsledek. Jinak také jsem trochu upravoval, nebo spíš rozšiřoval funkčnost o vyhledávání. Moje řešení ale není úplně dokonalé. Prostě jsem se s tím pak už nechtěl... :)

Já se zas v poslední době chystal naprogramovat si zvášť skript, který bych si vždy třeba jednou za půl hodiny spouštěl přes Cron a nechal bych si na hlavní stránku vkládat odkazy na nejnovější články z vybraných zdrojů - takový soukromý blogportál. Zatím ale vítězí lenost. :/

[2] Sám jsem nedávno přecházel z Bloxxy 0.5b na 0.63b - hlavně kvůli lépe řešeným komentářům (ty adresy u 0.5b byly prostě šílenost. Nevím jak je to možné, ale přegenerování mi teď trvá o DOST delší dobu než s verzí 0.5b. Zatím jsem to ale nijak neřešil.

[ 5 ] Vložil: Martin - Techblog – [ WWW ] – 19.4.2004 19:53

[4] Tvé komentáře už mám připravené ke spuštění (viz zdroj), ale zapomněl jsem, že Ty tam nějakým způsobem generuješ i odkazy na stránky s hledaným slovem, takže to u mě nefunguje a budu to muset trochu poupravit (nebude-li Ti to vadit).

[ 6 ] Vložil: Miroslav Navrátil – [ WWW ] – 20.4.2004 19:21

Jelikož jsem líný si do bloxxy cokoliv programovat, tak si programuju systém vlastní - nedokonalý, ale lepší než Bloxxy. I s fulltextem a komentáři :) akorát nevím, jestli udělám seo odkazy.

[ 7 ] Vložil: llook – [ WWW ] – 8.5.2004 15:22

Co jsem koukal do bloxxy na publikování, tak mě docela zaráží, jak často používá ereg_replace namísto str_replace.

Co se týče autotitlu, možná by šlo text rozdělit na řádky a pak hledat řádek po řádku první nadpis.

Zhruba nějak takhle:

$line = strtok ($_POST['itemtext'], "\n");

while ($line)

{

if (($pos = strpos($line, ': ')) <== 3)

{

$istitle = true;

for ($i=0; $i<$pos; $i++)

if ($line[$i] != ':')

$istitle = false;

if ($istitle)

{

$titlearray = explode(' ', $line, 1);

$title = $titlearray[1]

break;

}

}

$line = strtok ("\n");

}

Ale nevim, jestli by nebyly rychlejší ty regulární výrazy.

Každopádně by bylo možné vymyslet spoustu jiných možností, jak nahradit reg. výrazy.

[ 8 ] Vložil: superbeets review – [ WWW ] – 16.1.2021 14:07

Generally I don't learn post on blogs, but I wish to say that this write-up very forced me to check out and do it! Your writing taste has been surprised me. Thank you, quite great post.|

[ 9 ] Vložil: kd 12 – [ WWW ] – 1.7.2022 12:57

I in addition to my friends have already been following the great tips and tricks on your web site while suddenly came up with an awful suspicion I had not thanked the website owner for them. My young men ended up so excited to see all of them and have really been having fun with those things. I appreciate you for simply being really helpful as well as for picking out these kinds of very good tips millions of individuals are really eager to be aware of. My personal honest apologies for not expressing appreciation to earlier.


Přidání komentáře

Identifikace autora

Váš komentář

Nepoužívejte HTML značky, jen čistý text. URL začínající http:// nebo ftp:// budou zobrazeny jako odkazy. Odkaz na předchozí přidaný komentář vytvoříte tak, že do hranantých závore uzavřete jeho číslo - např. [3] vytvoří odkaz na třetí komentář.

Sledujte aktuální komentáře ve všech rubrikách pomocí RSS
Přímý link RSS 0.91 nezkrácené komentáře

Weblog pro ty, které zajímá věda a technika.