Skok na obsah

Techblog > Osobní > Vítr v odkazech

[CNW:Counter] TOPlist
10. 9. 2003 - Osobní

Vítr v odkazech

Po nějaké době jsem provětral seznam svých oblíbených blogů. Spíše jsem umazával ty, které moc nečtu, než abych přidával. Nějaké jsem přesto přidal – ale pravděpodobně je znáte. Není mi jasné, proč se těmto odkazům říká blogroll. Myslel jsem si, že to znamená, že se nějaké téma valí přes blogy bez větší přidané hodnoty – koule posledního blogrollu Techblog minula, ale ukázala na to, že blogy mají v některých případech výhodu ve své provázanosti a tím schopnosti rychle zprávy šířit a komentovat.

Plácám nesmysly. Jsem v dobrém rozmaru po vyhraném zápase proti Nizozemsku.

Když už jsme u těch odkazů; server ScienceDaily se v poslední době velmi zlepšil. Aktualizuje několikrát denně, rozšířil počet sledovaných stránek a vylepšil grafiku. České vědní servery se neprobraly z letního odpočinku. ScienceWorld je v drtivé většině případů beznadějně neaktuální, IAN se také moc nevytahují. Svůj velmi dobrý standard si zachovává Aldebaran a ČAS.

Ještě že máte ten Techblog. :-)))

Napsal Martin Srubar v 22:37 | Komentáře (0)
Dočetli jste článek? A co nyní?
Pokračujte třeba čtením starších či novějších článků na obdobná témata v této rubrice.

Starší příspěvek: Viděl jsem Mars
Novější příspěvek: Bezobsažné nesmysly – netřeba číst

Nebo se podívejte na titulní stránku, co je nového. > Přejít na titulní stránku
Pokud máte čas a chcete si počíst, doporučuji archív. > Přejít na archív
Jestli vás zajímá něco konkrétního, vyhledejte si na Techblog.cz právě to své téma.

Weblog pro ty, které zajímá věda a technika.

Téma…

Časopis 21. století

Časopis 21. století
Časopis 21. století je nejznámější a nejoblíbenější vědecko-technický časopis. Na čem je ale založena jeho popularita? Z velké části jsou v něm obsaženy nesmysly. Jde o záměr nebo je to pouze neschopností autorů? Upřímně řečeno, co by odborník získal tím, že by v něm publikoval?
13. 8. 2004
Speciály…

Energetická krize

Energetická krize
Za dveřmi je energetická krize. Co budeme dělat, až dojde ropa a další fosilní paliva? Sledujte vývoj alternativních druhů energie a pohonů a hledání nových ropných nalezišť.