Skok na obsah
[CNW:Counter] TOPlist

Komentáře k příspěvku
Osmé výročí Techblog.cz


[ 1 ] Vložil: David M. – 18.12.2011 11:09

Příspěvků je sice pomálu, ale Techblog pořád sleduju :-) Možná těch 8 let není zas tolik, aby se stalo něco tak "zásadního" a chce to jen trochu vic trpělivosti. A pak - to že nosím v kapse smartphone s celým internetem a několika Mpix foťákem, který má výkon srovnatelný s mým pár let starým notebookem mi nepřijde tak málo. Navíc připojení přes 3G rychlejší, než jsme měli nedávno doma po drátech.

Další zásadní výnam můžou mít např. neutrina-rychlejší-než-světlo a nalezení Higgsova bosonu - i když jsou to věci zatím nejisté, pokud se potvrdí, budou určitě zlomové. Ale než se promítnou do každodenního života si asi ještě opravdu počkáme :-)

Pak mě ještě napadají přibývající objevy exoplanet dnes už i podobných zemi, potenciálně obyvatelných, ne jen nějakých plynných obrů.

[ 2 ] Vložil: kofi – 21.2.2012 4:49

Vskutku si myslm, ze ako pises, poslednu dobu uz svet technologii nesledujes. Ja si naopak myslim ze objavov v tejto oblasti je mnoho. Suhlasim vsak ze do spolocnosti a k spotrebitelovi sa dostavaju pomaly. Ale to je trosku o inom.

[ 3 ] Vložil: Martin – [ WWW ] – 27.2.2012 8:05

[1] Jsem rád, že na Techblog ještě někdy zabrousíš. Musím se nicméně stydět za to, že už ani nezvládám matematiku první třídy základní školy. Toto výročí Techblogu je již deváté (12-3). :-)

[2] Máš pravdu. A navíc, jsem nejspíš byl příliš optimistický, když jsem vědu pozorně sledoval.

[ 4 ] Vložil: Zdeněk D – 17.10.2013 20:43

Zdravím Martine, jsem tu náhodou, zaujal mě článek o vývoji. Mně osobně nejvíc chybí pokrok v bateriích do mobilních zařízení, kde se neustále zvyšuje výkon a velikost, ale den bez zásuvky je pro high end stroje a power usery problém. Někdy má i v jiných oblastech dojem, že pokrok snad ani není žádoucí v nějakém větším tempu.


Přidání komentáře

Identifikace autora

Váš komentář

Nepoužívejte HTML značky, jen čistý text. URL začínající http:// nebo ftp:// budou zobrazeny jako odkazy. Odkaz na předchozí přidaný komentář vytvoříte tak, že do hranantých závore uzavřete jeho číslo - např. [3] vytvoří odkaz na třetí komentář.

Sledujte aktuální komentáře ve všech rubrikách pomocí RSS
Přímý link RSS 0.91 nezkrácené komentáře

Weblog pro ty, které zajímá věda a technika.