Skok na obsah

Techblog > Osobní > Souboj blogů

[CNW:Counter] TOPlist
31. 1. 2003 - Osobní

Souboj blogů

Lukáš Mižoch si dovolil srovnávat svůj blog s mým :-). Dokonce tvrdí, že není v NaVrcholu a opravdu tam není, jenomže tam byl! A taky se odvažuje tvrdit, že když zadá do Googlu "blog", tak že je na prvním místě. To určitě není pravda, přes středně velkou snahu jsem se k němu neproklikal. Musím podotknout, že jsem hledal celosvětově. U Jyxa má samozřejmě pravdu. Abych postoupil na žebříčcích vyhledávačů, měl bych zvýšit výskyt slova blog a nejlépe změnit doménu na "blog.cz" :-).

Co se mé údajné dnešní opilosti týče, tak opilý jsem snad nebyl já, ale Blogger, který má své dny. Jelikož nejen ženy a nejen muži, ale dokonce i webové stránky mají své dny. Ale když má své dny Blogger, tak je to lepší (obvykle), než když je má žena (obvykle). Asi se přestěhuji k POOHovi a budu doufat, že medvědi své dny nemají (i když mednědice ano, ale medvědi snad neznají Fernet :-).

Napsal Martin Srubar v 16:36 | Komentáře (2)
Dočetli jste článek? A co nyní?
Pokračujte třeba čtením starších či novějších článků na obdobná témata v této rubrice.

Starší příspěvek: Zase "Jen tak" – BÝT, ČI NEBÝT :-)
Novější příspěvek: Blogistický weblog

Nebo se podívejte na titulní stránku, co je nového. > Přejít na titulní stránku
Pokud máte čas a chcete si počíst, doporučuji archív. > Přejít na archív
Jestli vás zajímá něco konkrétního, vyhledejte si na Techblog.cz právě to své téma.

Weblog pro ty, které zajímá věda a technika.

Téma…

Časopis 21. století

Časopis 21. století
Časopis 21. století je nejznámější a nejoblíbenější vědecko-technický časopis. Na čem je ale založena jeho popularita? Z velké části jsou v něm obsaženy nesmysly. Jde o záměr nebo je to pouze neschopností autorů? Upřímně řečeno, co by odborník získal tím, že by v něm publikoval?
13. 8. 2004
Speciály…

Energetická krize

Energetická krize
Za dveřmi je energetická krize. Co budeme dělat, až dojde ropa a další fosilní paliva? Sledujte vývoj alternativních druhů energie a pohonů a hledání nových ropných nalezišť.