Skok na obsah

Techblog > Osobní > Blogerský exhibicionismus

[CNW:Counter] TOPlist
2. 6. 2003 - Osobní

Blogerský exhibicionismus

Alraune se ptá zda jsou blogeři exhibicionisté a odpovídá si, že ano. S tím se rozhodně dá souhlasit, ale člověka, který v sobě nemá ani trochu exhibicionismu, bychom považovali za divného. Pokud někdo chce, aby se o něm mluvilo (psalo), je exhibicionista? Nebo chcete za exhibicionisty považovat jen "týpky" pobíhající po parku v dlouhém kabátu? :-) Je exhibicionistou každý spisovatel, novinář, rozhlasový nebo televizní moderátor? Všechno to jsou otázky, na které se dá odpovědět kladně.

A jsem já exhibicionista? Uveřejnil jsem svou fotku v eLKově panoptiku hrůzy nebo-li fotogalerii blogerů. Původně jsem chtěl vystavit na Techblogu více svých fotek, ale pod dojmem z diskuze pod výše zmíněným článkem jsem tak neučinil, abych nebyl považován za exhibicionistu. :-) Dostanu-li v budoucnosti záchvat exhibicionismu, tak je uveřejním. :-)

Napsal Martin Srubar v 20:48 | Komentáře (0)
Dočetli jste článek? A co nyní?
Pokračujte třeba čtením starších či novějších článků na obdobná témata v této rubrice.

Starší příspěvek: Ahoj lidé!
Novější příspěvek: Ach ta psychika

Nebo se podívejte na titulní stránku, co je nového. > Přejít na titulní stránku
Pokud máte čas a chcete si počíst, doporučuji archív. > Přejít na archív
Jestli vás zajímá něco konkrétního, vyhledejte si na Techblog.cz právě to své téma.

Weblog pro ty, které zajímá věda a technika.

Téma…

Časopis 21. století

Časopis 21. století
Časopis 21. století je nejznámější a nejoblíbenější vědecko-technický časopis. Na čem je ale založena jeho popularita? Z velké části jsou v něm obsaženy nesmysly. Jde o záměr nebo je to pouze neschopností autorů? Upřímně řečeno, co by odborník získal tím, že by v něm publikoval?
13. 8. 2004
Speciály…

Energetická krize

Energetická krize
Za dveřmi je energetická krize. Co budeme dělat, až dojde ropa a další fosilní paliva? Sledujte vývoj alternativních druhů energie a pohonů a hledání nových ropných nalezišť.