Skok na obsah

Techblog > Osobní > Nové Bloxxy již brzy

[CNW:Counter] TOPlist
30. 8. 2004 - Osobní

Nové Bloxxy již brzy

Usilovně dokončuji novou vylepšenou verzi Bloxxy. Bude mít číslo 0.71 a neměla by trpět dětskými nemocemi jako předchozí alfaverze. Také vytvářím zcela novou dokumentaci – máte se tedy na co těšit.

Nové Bloxxy bude umět to, co právě vidíte na Techblogu. Z těch věcí, které z principu vidět nemůžete, stojí snad za zmínku jednoduchý upload souborů a mnohem rychlejší generování příspěvků. Hledání je také připraveno a bude distribuováno samostatně.

Věřím, že s vydáním nové verze přibude uživatelů, kteří budou v Bloxxy publikovat. Jestliže váháte nad tím, jaký publikační systém zvolit, vyčkejte ještě několik dní a nebudete sklamáni.

Mimochodem; nabízím 3 pozvánky do Gmailu. Zájemci nechť píší na adresu martin.srubar@gmail.com. Uzávěrka pro vaše žádosti je 2. 9. 2004 0:01. Budu taky rád, když do mailu připíšete pár slov o tom, jak se vám Techblog líbí, co vám na něm chybí či nadbývá. Výlevy o tom, že je skvělý nebo že stojí za houby si laskavě odpusťte.

Napsal Martin Srubar v 13:13 | Komentáře (84)
Dočetli jste článek? A co nyní?
Pokračujte třeba čtením starších či novějších článků na obdobná témata v této rubrice.

Starší příspěvek: Změny pod kapotou aneb Bloxxy tunning
Novější příspěvek: Bloxxy vylétlo z hnízda

Nebo se podívejte na titulní stránku, co je nového. > Přejít na titulní stránku
Pokud máte čas a chcete si počíst, doporučuji archív. > Přejít na archív
Jestli vás zajímá něco konkrétního, vyhledejte si na Techblog.cz právě to své téma.

Weblog pro ty, které zajímá věda a technika.

Téma…

Časopis 21. století

Časopis 21. století
Časopis 21. století je nejznámější a nejoblíbenější vědecko-technický časopis. Na čem je ale založena jeho popularita? Z velké části jsou v něm obsaženy nesmysly. Jde o záměr nebo je to pouze neschopností autorů? Upřímně řečeno, co by odborník získal tím, že by v něm publikoval?
13. 8. 2004
Speciály…

Energetická krize

Energetická krize
Za dveřmi je energetická krize. Co budeme dělat, až dojde ropa a další fosilní paliva? Sledujte vývoj alternativních druhů energie a pohonů a hledání nových ropných nalezišť.