Skok na obsah

Techblog > Osobní > Dutá hlava (neduní – update)

[CNW:Counter] TOPlist
7. 7. 2003 - Osobní

Dutá hlava (neduní – update)

Naprosto se shoduji s Yuhůovým názorem na nový Blogportál. Éda Hlava si s ním nepochybně dal mnoho práce, ale pro mě je nyní nahouby. Zvlášť, když přidávání do oblíbených nejde ani v jakékoliv Mozille a Opeře (aspoň u mě – JavaScript mám povolený). Škoda. :-(

Po hodně dlouhé době jsem se tedy přemluvil k vyzkoušení nějaké té RSS čtečky. Rozhodnul jsem se pro Abilon od stejného výrobce jako ActiveRefresh. AR je lépe vybavený, ale protože se po měsíci nehodlám rozčilovat se skončenou trialverzí a $23 jim posílat nebudu, tak jsem se zvolil odlehčený Abilion. Zatím jsem spokojen, ale starý Blogportál byl pohodlnější.

P. S. Nadpis není v žádném případě myšlen hanlivě na žádnou osobu, jen mi připadá mile provokativní – v této situaci. :-) (Všimněte si, že "h" je malé!)

Doplněno (22:22): Éda Hlava mě v komentářích upozornil na to, že pro Mozillu už Blogportál odladil, takže už jej mohu používat i já. :-)

Napsal Martin Srubar v 19:09 | Komentáře (2)
Dočetli jste článek? A co nyní?
Pokračujte třeba čtením starších či novějších článků na obdobná témata v této rubrice.

Starší příspěvek: Tak jo...
Novější příspěvek: Zahraniční blogy – žádná věda

Nebo se podívejte na titulní stránku, co je nového. > Přejít na titulní stránku
Pokud máte čas a chcete si počíst, doporučuji archív. > Přejít na archív
Jestli vás zajímá něco konkrétního, vyhledejte si na Techblog.cz právě to své téma.

Weblog pro ty, které zajímá věda a technika.

Téma…

Časopis 21. století

Časopis 21. století
Časopis 21. století je nejznámější a nejoblíbenější vědecko-technický časopis. Na čem je ale založena jeho popularita? Z velké části jsou v něm obsaženy nesmysly. Jde o záměr nebo je to pouze neschopností autorů? Upřímně řečeno, co by odborník získal tím, že by v něm publikoval?
13. 8. 2004
Speciály…

Energetická krize

Energetická krize
Za dveřmi je energetická krize. Co budeme dělat, až dojde ropa a další fosilní paliva? Sledujte vývoj alternativních druhů energie a pohonů a hledání nových ropných nalezišť.